Dynamicznie rozwijający się rynek oraz rosnące oczekiwania klientów wpłynęły na decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o produkcję elementów gotowych (komponentów).

Współpraca z wieloma firmami działającymi w różnych gałęziach przemysłu oraz nabyte dzięki temu doświadczenie, gwarantują wysoką jakość oraz terminowość realizowanych przez nas zleceń.

Gotowe detale, jak również półfabrykaty do kolejnych etapów produkcji wykonywane są przede wszystkim z miedzi, mosiądzu, stali, a także aluminium. Realizacja zleceń odbywa się według dokumentacji przesłanej przez kontrahenta. W przypadku braku specyfikacji technicznej produktu, istnieje możliwość jej wykonania w oparciu o przedstawione wymagania oraz normy techniczne.

Świadczymy usługi w zakresie:

Obróbki płaskowników miedzianych, aluminiowych oraz stalowych przy zastosowaniu wysoko wydajnych wykrawarek narzędziowych sterowanych CNC

Obróbka umożliwia cięcie na żądaną długość oraz otworowanie poprzez wybijanie. Dodatkowo przy zastosowaniu specjalnych narzędzi wykonujemy usługi toczenia  i gwintowania. Na życzenie klienta, wskazane elementy mogą zostać zagięte lub kształtowane  w  dowolny sposób przy pomocy giętarek horyzontalnych sterowanych CNC.

Toczenia prętów miedzianych, stalowych, mosiężnych i aluminiowych

Wykonujemy detale o dużym stopniu skomplikowania i dokładności wykonania. Dysponujemy centrami obróbczymi sterowanymi CNC, które pozwalają produkować komponenty w sposób zautomatyzowany, jak również wysokiej jakości tokarkami konwencjonalnymi uzupełniającymi nasze możliwości produkcyjne. Doświadczenie, które posiadamy daje nam możliwość wykonywania detali toczonych i wierconych do długości nawet 500 mm.

Frezowania wszelkiego rodzaju blach i formatek z miedzi, stali, mosiądzu i aluminium według dokumentacji technicznej klienta

Frezowanie pozwala na uzyskanie skomplikowanych kształtów powierzchni, a także umożliwia wykonanie różnego rodzaju rowków i kanałów oraz otworów o niestandardowych kształtach.

Nakładania powłok galwanicznych

Cynowanie, niklowanie, srebrzenie, anodowanie itp., które pozwalają na zabezpieczanie antykorozyjne, a także na nadanie detalom pożądanego efektu wizualnego.

Szybki kontakt z firmą Metall-Expres

Masz pytanie?

zadzwoń: +48 17 860 34 00

×