Metall-Expres Sp. z o.o. od 20 lat zaopatruje różne gałęzie przemysłu w materiały hutnicze  z miedzi, mosiądzu, brązu, aluminium oraz stali nierdzewnej.

Nasza oferta obejmuje wyroby walcowane tj. blachy i taśmy oraz wyroby ciągnione i wyciskane w postaci płaskowników, prętów, rur, drutów oraz specjalistycznych profili.

Duże doświadczenie na rynku  metali nieżelaznych oraz chęć stałego rozwoju przyczyniło się do podjęcia decyzji o uruchomieniu w 2019 roku własnej produkcji wyrobów z miedzi.  Produkujemy drut z miedzi beztlenowej wytwarzany w procesie ciągłego, pionowego odlewania  w technologii UPCAST oraz płaskowniki, pręty i profile z miedzi przy zastosowaniu metody ciągłego wyciskania CONFORM.

Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Zaczerniu koło Rzeszowa. Innowacyjne technologie, przestronne magazyny, profesjonalne laboratorium oraz własna flota transportowa pozwalają nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. 

Na przestrzeni lat, dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług,  staliśmy się niezawodnym partnerem biznesowym nie tylko dla polskich, ale i zagranicznych Kontrahentów. Budowanie dobrych relacji z Klientem nie byłoby możliwe bez ludzi, czyli naszego zespołu, który służy fachowym wsparciem i chętnie podejmuje wyzwania dążąc do jak najlepszych efektów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Metall-Expres

Szybki kontakt z firmą Metall-Expres

Masz pytanie?

zadzwoń: +48 17 860 34 00

×