Wykończenie mosiężne zazwyczaj stosowane jest w celach dekoracyjnych. Mosiądz dobrze odnajduje się w łazienkach utrzymanych w stylu klasycznym, retro oraz vintage. Materiał prezentuje się stylowo, dostojnie i ponadczasowo. Na tym jednak nie kończy się lista jego zalet. Armatura z mosiądzu doskonale prezentuje się we wnętrzach, gdzie dominują odcienie brązu lub do wykończenia których zastosowano elementy wykonane z drewna o wszelakiej barwie.

Ważny jest też aspekt zdrowotny. Biorąc pod uwagę, iż baterie mają bezpośredni kontakt z wodą pitną, do ich produkcji najczęściej wykorzystywane są materiały wolne od niebezpiecznych dla zdrowia pierwiastków oraz związków chemicznych. Dlatego najwyższej jakości armatury jak np. baterie umywalkowe produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości stopu mosiądzu. Stanowi to gwarancję niezawodnego działania baterii łazienkowej przez lata.

Jako firma z 18-letnim doświadczeniem na rynku, my również dostarczamy mosiądz do różnych gałęzi przemysłu. Kto wie, czy mosiądz z naszej oferty nie znajduje się i w twojej łazience. Więcej na stronie